10:39:35 AM 1399 / 04 / 20
 
اخبار معاونت درمان شبکه آران و بیدگل

تقدیر مجمع خیرین از کادر درمانی

تقدیر مجمع خیرین سلامت از بیماریاران بسیجی و کادر درمانی بیمارستان سیدالشهدا

در راستای تقدیر از بیماریابان بسیجی و کادر درمانی بیمارستان سیدالشهدا، با حضور اعضای مجمع خیرین سلامت و جمعی از مسئولین و سرپرست شبکه از این زحمت کشان تقدیر به عمل آمد.


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، عضو هیات مدیره خیرین سلامت آران‌وبیدگل با اشاره به حضور پررنگ خیرین در راستای مبارزه با ویروس کرونا گفت: کمک‌های خیرین شهرستان تا ریشه‌کنی کامل این بیماری ادامه خواهد داشت.
 

جعفر نمکی در مراسم تقدیر از بیماریاران بسیجی و کادر درمانی افزود: خیرین این شهرستان تا کنون ۳۰ میلیارد ریال برای مبارزه با کرونا اهدا کردند که همچنان این کمک‌ها تا ریشه‌کنی کامل این ویروس ادامه خواهد داشت.


وی بیان کرد: این کمک‌ها در قالب خرید و اهدای دستگاه ونتیلاتور، اکسیژن‌ساز، تخت، ماسک، لباس حفاظت فردی و سایر اقلام بهداشتی و درمانی مورد نیاز مرکزهای درمانی بوده است که همچنان ادامه دارد.


عضو هیات مدیره خیرین سلامت آران‌وبیدگل تصریح کرد: خیرین سلامت شهرستان همواره پیشتاز کمک به بخش‌های بهداشتی و درمانی بودند و تا کنون برای ۲ طرح بیمارستانی در حال ساخت نزدیک به ۱۵۰ میلیارد ریال کمک کردند.


وی اضافه کرد: این روزها کادر درمانی شهرستان در خط مقدم جنگ با ویروس کرونا هستند و رسالت و تعهد سنگینی در برابر سلامت جامعه بر عهده دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشتند.


نمکی ادامه داد: مردم نیز این روزها بیش از گذشته قدردان خدمات کادر درمانی بیمارستان‌ها هستند و نسبت به سختی کار آنها و خدماتی که این قشر برای جامعه دارد، آگاه شدند که بخشی از آن در قالب تصویرها و فیلم‌هایی در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود.


وی یادآور شد: در شهرستان آران و بیدگل ۳۵ نفر از بیماریاران بسیجی در کنار کادر درمانی برای مبارزه با کرونا همکاری داشتند که این از خودگذشتگی بی‌منت، بسیار ارزنده و قابل تقدیر است.


این گزارش حاکیست: خدمات ۵۵ نفر از مدافعان سلامت شهرستان آران‌وبیدگل در ادامه این مراسم با اهدای هدایایی به ارزش ۲۴۰ میلیون ریال با حضور جمعی از مسئولان و مجمع خیرین سلامت این شهرستان قدردانی شد.

   

                                                                                    روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

     تقدیر مجمع خیرین از کادر درمانی          تقدیر مجمع خیرین از کادر درمانی

     تقدیر مجمع خیرین از کادر درمانی          تقدیر مجمع خیرین از کادر درمانی

    تقدیر مجمع خیرین از کادر درمانی          تقدیر مجمع خیرین از کادر درمانی

ساعت : 8:38 -  روز  : یکشنبه  - 10 /  1 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :63

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر