9:59:09 AM 1399 / 04 / 20
 
اخبار معاونت درمان شبکه آران و بیدگل

بیمار 81 ساله آران و بیدگلی کرونا را شکست داد.

بیمار 81 ساله آران و بیدگلی کرونا را شکست داد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران‌ و بیدگل گفت: مردی ۸۱ ساله از اهالی این شهرستان که مبتلا به ویروس کرونا شده بود، با مراقبت و بهبود وضعیت جسمانی و سلامتی مناسب این بیماری را شکست داد.


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل، دکتر باقری افزود: این فرد در تاریخ ۲۶ اسفندماه با شرایط بیماری حاد تنفسی به بیمارستان سید الشهدا (ع) مراجعه کرد که پس از انجام آزمایش‌های لازم، ابتلای وی به ویروس کرونا تشخیص داده شد.


وی تصریح کرد: این پیرمرد در نتیجه حاد بودن بیماری به حالت کما رفت و ۲ هفته با استفاده از دستگاه ونتیلاتور نفس می‌کشید اما در نهایت توانست با تلاش کادر درمانی و اراده قوی این ویروس را شکست دهد و با توجه به اینکه باید زیر نظر باشد، به بخش منتقل شد.


دکتر اعظم باقری همچنین از بهبودی ۲ فرد 85 و ۶۱ ساله مبتلا به بیماری کرونا در روزهای گذشته خبر داد و اضافه کرد: بیشتر بیماران مبتلا به این ویروس از بیمارستان سیدالشهدا (ع) ترخیص شدند.


وی همچنین افزود: برای نخستین بار در کشور سامانه تماس تصویری همراهان با بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان سیدالشهدا (ع) آران‌ و بیدگل راه‌اندازی شده است؛ به طوری که همراهان بیمار می‌توانند در نگهبانی بیمارستان با بیمار خود ارتباط تصویری داشته باشند و از او دلجویی کنند.


                                                                         روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل

تماس تصویری

ساعت : 8:43 -  روز  : یکشنبه  - 10 /  1 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :67

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر